A2793 VERDE MARINA
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | A2793 |
| Color | GREEN |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | RAW |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 1 |
| Length | 325cm / 128inch |
| Height | 187cm / 74inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 350kg |
| Block | A2793 |
| Color | GREEN |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | RAW |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 11 |
| Length | 325cm / 128inch |
| Height | 188cm / 74inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 400kg |